Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Mama

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2X
TY JE NUMER 1
ME TY NUK MUJN ME U SHTY
TY JE BOMBA FARE
8 ME 2 GJITHVE VA BANE.

Refereni:
HAJDE HAJDE MAMA
HAJDE HAJDE MAMA
TY NKET VEND JE MA E MADHJA.

TY JE FENOMEN
CDO NJERI TE PERMEN
TY JE FANTAZI
AS NJE QETER SIKUR TI.

Refereni:
HAJDE HAJDE MAMA
HAJDE HAJDE MAMA
TY NKET VEND JE MA E MADHJA.

Refereni:
HAJDE HAJDE MAMA
HAJDE HAJDE MAMA
TY NKET VEND JE MA E MADHJA.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)