Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erno & Lluni - S'di Sa Her

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ERNO
sdi sa here
Me ty m ka shku menja me ik
Ku as vet na mos me dit
Veq me ik surpriz pa prit (2x)

E sen me veti mos me marr (4x)

LLUNI
Seksi si nata
Me ty jom si n andrra
Classy sinatra
E sot osht e sata her qe menoj ty me ta thirr numrin n telefon
Tu pregadit fjalime n tru e me gjith fjalt qe mi ti thon
Ta boj jeten sikur n’pralla
Po spo du met dhon pallavra
Si n’Impalla kmishen qel ner pallma
Mas teje po kallna
Kshtu qe
Hajde ja nisum zanafillen prej fillimi
Ma nuk ka statiste ti je main-artiste e kti filmi
SDI SA HER tu menu skenar me ardh met marr
Skena me guri n dritare
Ti me m’dal me fustan t’bardh
Zgjedhe daten preke harten
E lajm t’hanen, kthehum t marten
Ty edhe hana t’xhelozon
Mi corazon mos um ik se

Ref.
Sdi sa here
Me ty m ka shku menja me ik
Ku as vet na mos me dit
Veq me ik surpriz pa prit (2x)

E sen me veti mos me marr (4x)

Erno
Une me ty po du me ik
Diku larg e ku ska rendesi
E sen me vete mos me marr
Mjafton kur une ty tkom pran
Kjo zemer e thyme thymeeee
Tu dasht me ik prej ksaj fryme... t’rane
Fundi eshte kur t’bardhen n t’zez sun e gjan e kurgjo nuk rrin gjithmon veç ti mu gjith em ke nejt, em ke nejt, em ke nejt
Drejt e pa drejt, drejt e pa drejt
dikur e sheh ja ka vlejt, ja ka vlejt, ja ka vlejt
Ton kto net une pa flejt, ton kto net une pa flejt

Ref.
Sdi sa here
Me ty m ka shku menja me ik
Ku as vet na mos me dit
Veq me ik surpriz me prit (2x)

E sen me veti mos me marr (4x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)