Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ava Max - Blood Sweat & Tears

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Long nights with you
When the worst gets said
But it ends in bed and bad attitude
I overreact but you throw it back and

Sometimes it's so hard to understand
We both wanna stop it but we can't

Yeah, I'mma give you all my blood, sweat, tears (ah-ooh!)
And when it hurts I'm gonna stay right here (ah-ooh!)
Throw my heart out on the pavement, cut it up and take it, I just wanna die with you
So baby you can take my blood, sweat, tears (ah-ooh!)

Don't go away, we can take a ride
We can take some time, yeah
Some people fade
And I don't know why, I can't say goodbye, no

Sometimes it's so hard to understand
Oh, we both wanna stop it but we can't

Yeah, I'mma give you all my blood, sweat, tears (ah-ooh!)
And when it hurts I'm gonna stay right here (ah-ooh!)
Throw my heart out on the pavement, cut it up and take it, I just wanna die with you
So baby you can take my blood, sweat, tears (ah-ooh!)

Na-na-na...
Yeah, I'mma give you all my blood
Na-na-na...

Oh, oh
Yeah, I'mma give you all my blood, sweat, tears, oh...

Yeah, Imma give you all my blood, sweat, tears (ah-ooh!)
And when it hurts I'm gonna stay right here (ah-ooh!)
Throw my heart out on the pavement, cut it up and take it, I just wanna die with you
So baby you can take my blood, sweat, tears (ah-ooh!)

Na-na-na...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)