Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu - M'ke Harru

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ermal Fejzullahu:
ti m'ke harru
sa netë pa gjumë
ne ishim bashkë
tash s'je me mu
a din sa shumë
a din sa shumë ty t'kam besu
veç edhe 1 natë
veç edhe 1 natë të jesh me mu
na u than premtimet, na lenduan gabimet

Ledri Vula:
ski nevoj mem thirr
une kthena vet te ti
ti i ki syt te unë
une i kom mend te ti
s'thash s'ka si une e as shumë si ti
po sa herë del me mu e lën zemrën n'shpi
un i qet ajo fight
une drejt ajo majt
une gabim ajo right
unfollow une llajk
une zi ajo white
une dit ajo night
per neve dyve une shume ajo hight

ej mami, për ty sonte shum kom pi
hej mami hajde hjekma kët vetmi

Ermal Fejzullahu:
ti m'ke harru
sa netë pa gjumë
ne ishim bashkë
tash s'je me mu
a din sa shumë
a din sa shumë ty t'kam besu
veç edhe 1 natë
veç edhe 1 natë të jesh me mu
na u than premtimet, na lenduan gabimet

asnji shenj e asnji fjalë
asgjë nga ti unë nuk kam më
ike dhe më le pa fjalë
përqafimet mi ke marrë
edhe ditët terr mu bën
se un ty më s'të kam pranë
na u than premtimet, na lenduan gabimet

Ledri Vula:
ej mami, për ty sonte shum kom pi
hej mami hajde hjekma kët vetmi

Ermal Fejzullahu:
ti m'ke harru
sa netë pa gjumë
ne ishim bashkë
tash s'je me mu
a din sa shumë
a din sa shumë ty t'kam besu
veç edhe 1 natë
veç edhe 1 natë të jesh me mu
na u than premtimet, na lenduan gabimet
2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)