Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Melinda - A Po Don Pak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ej, got it on lock baby
You already know

Muzika Amerik fashion London
Munesh ti m'u leak better run run
M'presin si me kon presidente
S'ka nej pa mu
dojn me m'bo rezidente
Hmm stop blici n'aparat
Ti m'sheh tu ec kejt zhag zhag zhag
Nxeht muhabeti brrah brrah brrah
Ça pate me thon huh ça ça ça?

Hey A po don
A po don pak
A po don A po don pak
A po don A po don pak A po don A po don pak
Brrah
I kalla i kalla
M'shoh tu i djeg si cigarja.
I kalla i kalla
M'shoh tu i djeg si cigarja.(cigarja)

A po don
A po don pak
A po don
A po don pak (pak pak pak)
A po don
A po don pak
A po don
A po don pak (pak pak pak pak)

Unë tu bo hajgare
Po menon ai p'e du ngat
Tipi dashurohet
po m'lëpitet si lepak
Ça me bo po kallet
Koha pare
Skena vakt
Money
Kqyri qysh i zhduki kqyri buh kqyri bah

Leshona midis tyre si raketa
Si me kon Elizabeta
Mos e prek kurorën STOP
I'm a queen
Kto tjerat demode jan si kaseta unë jam ajo që t'vyn

A po A po don pak

Hey
A po don
A po don pak
A po don
A po don pak
A po don
A po don pak
A po don
A po don pak
Brraaah

I kalla i kalla
Mshoh tu i djeg si cigarja(2X)

A po don A po don pak
A po don A po don pak (pak pak pak pak)
A po don A po don pak (pak pak pak pak)

False-in e heka prej asfalti
Shllafin e lshova fillova m'i la prej nalti
Ha
Krejt po folin i nxjerra lojen lojen pi balti
Ti fol per muziken
Un ku ku jam si Moxartii
Braah
Na na na na na mshele
Na na na na na mshele
Na na na na na ti mshele
Na na na na na mshele mshele mshele mshele

Heeey A po don A po don pak
A po don A po don pak
braaaah

I kalla i kalla
M shoh tu i djeg si cigarja (2X)

A po don A po don pak
A po don a po don pak(pak pak pak pak)
A po don A po don pak
A po don A po don pak(pak pak pak pak)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)