Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Kavaja - Ti Po Më Mundon!

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Un kitaren mbaj në dor'
Një dit vjeshte un këndoj
Dhe mendoj për syt e tu
Në zemër në zemër të kam këtu.

Ref:
Kjo zemra ime e coptuar
Sonte është e munduar
Mbase ti po më mundon
Por zemra ime të dashuron

Iku vera erdhi vjeshta
Për ty vazhdoj e këndoj
Edhe pse ndashta një dit'
Syt e tu do t'm'dashurojn'

Ref:
Kjo zemra ime e coptuar
Sonte është e munduar
Mbase ti po më mundon
Por zemra ime të dashuron
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)