Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri & Lurro - Kapma Doren

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nese don me, don cka nin ti
Pse s'po vjen doren me ma kap
Pse s'po vjen doren me ma kap
Me ma kujtu qe jam e lumtur
Qe jam e lumtur n'qet kohe (Qe jam e lumtur n'qet kohe)
Levizni tash, zor qe kthehet mo
Tregoma durt se e boj per ty
Une jam e gatshme me e majt pi qejfin tone

[REF.:]
Keshtu qe coni durt nalt
Coni durt nalt, coni durt nalt
Coni krejt durt nalt
Kape melodin, lem me t'pershku
Kape melodin, lem me t'pershku

Jam me ty qado qe t'bohet
E din ti qe gjithmone jam per
Kjo ndjenje nuk plaket
Sillet rrotull, ndjej tatarrapa
Levizni tash, zor qe kthehet mo
Tregoma durt se e boj per ty
Une jam e gatshme me e majt pi qejfin tone (Ehi)

[REF.:]
Keshtu qe coni durt nalt
Coni durt nalt, coni durt nalt
Coni krejt durt nalt
Kape melodin, lem me t'pershku
Kape melodin, lem me t'pershku
Keshtu qe comi durt nalt
Coni durt nalt, coni durt nalt
Coni krejt durt nalt
Kape melodin, lem me t'pershku
Kape melodin, lem me t'pershku

Pse s'po vjen doren me ma kap
Qe jam e lumtur, qe jam e lumtur n'qet kohe
Levizni tash, tregoma durt
Une jam e gatshme
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)