Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daris - Lule & Pistoleta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ey
so femen qe rrin rat
eyo
po vjen me mu me hustlirat
ey
ey
ey

prej se jena pa na
jo sjena nda na
pina marihuana

Ajo mu mkall si me molotov
vran per mu edhe vraj per to
fjalt e tyne nuk i ni nuk i sho
Imma kill em all me kallashnikov
Venin e vetum qe po du mu kon
Kejt boten me lon une ti me ni dhom
e raki edhe weed na me pas me nmesin ton
e me nejt na pa gjum edhe kur bohet von
T lypa edhe t gjeta tripat e njejta
lule pistoleta
lule pistoleta
me fillim e vrejta
mdon mu e jo xhepat
lule pistoleta
lule pistoleta

Ajo o gangsta
Ajo o gangsta
O sa mir doket kur del
Amo kqyre qa ka nbel

Mes veti skena, skena rrena
Pret me vjet edhe nese mshtin mrena
T lypa edhe t gjeta tripat e njejta
lule pistoleta
lule pistoleta

Tak tak tak...
Policia te dera
Tak tak tak...
Policia te dera
Un e di qe nuk mbon ti della
Deep in Love kriminela
Amo jeta nuk o pa therra
Edhe pse jena partnera
e di qe rrin vet edhe pret
edhe nese maj burg sa mandela
Sjena mo une e ti
po jena na na
sjena mo na dy
po jena njo njo
e di qe po thu mos xhelozo mo
amo ex me sy une ty sun ta sho
Kan mu mundu me na nda per inat
mos i ngo nese thojn qe podu per ni nat
a pe she qe pot du per ton jeten e gat
ata folin per inat e nuk kom un qa me zgat
msheli vesht kur ata folin ata folin
bla bla bla
gangsta gyal
na nuk jena
si ata
gangsta gyal
gjuha jon
nuk o bla bla bla
gangsta gyal
gjuha jon o
rra ta ta ta ta

Ajo o gangsta
Ajo o gangsta
O sa mir doket kur del
Amo kqyre qa ka nbel

Mes veti skena, skena rrena
Pret me vjet edhe nese mshtin mrena
T lypa edhe t gjeta tripat e njejta
lule pistoleta
lule pistoleta
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)