Laura Gjipi & Elisa Gjipi - Nënë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ndalu pak
Ndoshta fryn ere pastaj
I mer te gjitha vrap
Cka na lendoj
Ndalu pak
Shikoje kur gojen hap
Mos prit te behet plak
Qe ta kuptojm
Ref
Besen besen besen un e jap
Aty afer tjem cdo hap
Kur per mua ke nevoj
Besen besen besen un e jap
Aty afer tjem cdo hap
Kur per mua ke nevoj
Hajde pak
Njeher te tperqafoj
Pafund te te shtrengoj
Nene me beko
Ndalu pak
Shikoje kur gojen hap
Mos prit te behet plak
Qe ta kuptojm
Ref
Besen besen besen un e jap
Aty afer tjem cdo hap
Kur per mua ke nevoj
Besen besen besen un e jap
Aty afer tjem cdo hap
Kur per mua ke nevoj
Ska si nana jem
Dy fjale do i them
Me dhe jeten dhe une per ty
Do bej njesojjjj
Ref(perseritje )
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)