Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dommy - My Girl

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF.:
Vec un e di se sa shkelqen ti
Ah e bukur rreze dielli
Vec un e di se sa shkelqen ti
My girl si siren deti

Tik tak tik tak
Pres oren me tmarr e me dal wow
Ajo pran meje shum shkon
Trupi saj hot po mhipnotizon

Vishu class ashtu sic tka hije
Edhe veshjet qe i zgjedh ka shije
Zonin si vij melodie
Come with me gyal se pa ty nk rrihet

Ajo fam nuk don
Krejt permas i shkojn
Na tdy jena njo
Merre gjysmen tane edhe ajde plocom

Naahhh dont do it
Sa xhelozon thot ikim prej ktuit
Ska justifikime bon harxhime
Faturat e larta vijn nfun tmujit

Nese na folin si ngjojna
Se jena tu bo muhabet
Nese perfshihen largona
Tkena intimitet

Jepi fol sa tkushton ora
Zinxhirat te qafa diamanta si bora
Un per ty jam hona ti je bota
Inat nuk man po bon shum lojna
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)