Më mbaj mend (për 1 muaj)

GER & Florid - Mos Fol

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Reff


She know
Hala jom me ekip ye
Tu e rolle,
Mos fol
Me havera jom lit
Men on go

Benzo
Xhamat jon kejt tzi e
Sun um she mo
Oh no E di qe ti ki hejt po
I dont care ya

Verse1

Better dont talk shit back
se masnej nuk del nqytet
Guri ksajde tvjen direkt
Mledhnu, mledhnu krejt qyqek

shoki pom thojt PEJA
I give Em, dat D si mu kon nga PEJA
Man Kto nuk jon t'reja
Kta e kan dit, knej kush osht abeja

Nuk o let, kur e bon veq vet
Jau rruj lekt, si me kan frizer
Smun mu shty Jena larg haver
Me kilometra

Ai ai
Ni miljon vet
Nese vijn me na prek

Nese don me na
Veq tento me na

Verse 2

Nuk e di pse po hupin
Kur vjen ky tipi kta pe lujn hutin
Ti e lun mangupin veq t vjen
Krejt hoodi edhe t hup krejt looti

N kam i kom loui vuiton
6MC mrena i kom
Kena bo be teton
Me e bo ka 1milion

Kallzoj dostav po vina na
Nuk o cosa nostra amo jena na
Benzi zi nuk po shihet at night
Benzi bardh para deres fortnajs.

Ai ai
Ni miljon vet
Nese don me na prek

Nese don me na
Veq tento me na
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)