Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Kavaja - Ne Të Dy U Dashuruam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Part 1 ( 2 x )
Ne të dy u dashuruam’
Atë ditë kur u pam’
Edhe dhamë fjalën e nderit
Që të lidhim jetën bashk’

Ref:
Vajz e bukur lozonjare’
Ti ma more zemrën fare’
Menjëher kur un të pash’
N’ dashuri me ty un rash’
( 2 herë )...dueto

Part 2 ( 2 x )
Gjumi natën nuk më zë
Dua të të kemë pran
Se’ për ty e dashur’
Kam rën në sevda’
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)