Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Për Ty Po Pi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S'po du me t'pa me sy une ty
S'po du me jo
Ti shpirtin ma theve,ma theve
E le n'vetmi

A e din sa m'ke vra ti
Ti a e din
Po t'me doje doje ti
S'do me lije vetem

Zemer...
Zemer...
Vetem per ty po pi
Ty po pi
Dehur jam nga lotet e mi

Zemer...
Ti jo nuk e di
No,no
Se une zemer
Vetem per ty po pi

A e din sa t'kam dasht un ty
A e din,a e din
Ti zemer,ti
Ti mu m'le n'vetmi
M'le n'vetmi

Ky shpirti im t'ka dasht,ty t'ka dasht
Pa genjeshter
A mendon mendon per mu
Dhe pse je me tjetren

Zemer...
Zemer...
Vetem per ty po pi
Ty po pi
Dehur jam
Nga lotet e mi

Zemer...
Ti jo nuk e di
No,no
Se une zemer
Vetem per ty po pi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)