Ardit Çuni - Frymë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mos u largo te lutem
I them jetes jo pa ty nuk mundem
As fryme te mar nuk lutem
A e mendove ti
A e mendove humbjen
Nuk ma the sa shume e vujte
A mendove per kete shpirt qe lutet
Pse po iken ti

Ref:
Doje te jesh me mua a doje
Te jem me ty a doje
Pse me tradhtove shpirtin
Aaaa doje do jem per jet me ty thoje
Zemren nuk ma premtove

A thu nuk e kuptoja
Kur me lije pa frym se kuptoja
Por prap njesoj jetoja
Vetem per ty
Se di pse vazhdoja
Zemren e lig me shum ta doja
Kur syte e mi therrasin
Vetem trishtim

Ref: 2
Doje te jesh me mua a doje
Te jem me ty a doje
Pse me tradhtove shpirtin
Aaaa doje do jem per jet me ty thoje
Zemren nuk ma premtove
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)