Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - S'ishte Fat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me ne fund
Papritmas ne u pame
Ne ate rruge
Ku ne dikur u ndame

Zemra u ndal
Per nje cast
Te flas
A te mos flas

Refreni
S’ishte fat
Por nje mekat
Qe s’na lane
T’vazhdojme me gjate

S’ishte fat
Por tragjedi
Na ndaluan
Kete dashni

E pa vlere
Ishte koha pa ty
Sa veshtire
E kam ta them ne sy

Perseritet strofa e 2

Refreni
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)