Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kani - Mitrosicilia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Çdo nat jom tu e pshtill
Çdo nat jom tu e pi
Çdo nat jom tu e ngreh
Deri sa te hupi vetdin
Qka ke bo sen ske mrri
Kush jem na ti ke ni
Boma gati G ni vi
Krejt ti zhduki si magji
Sjena pak jena shum
Bana dope tshtina ngjum
Sje gangster ti je qun
PAM fluturon si pllum
Sje mashum se 1 shpiun
Kjo nuk shitet te un
Loja pak loja shah
Na e rrxojna si piun
E kur vjen puna te leki
Pa menu qafen ta heki
Pa pritu lekin e njeki
Po ma bajn kan a je nveti
Kqyre qa jom tu ba
Maje nmen diten kur tdeki
Krejt kan me hi ndhe vet
Une ko me hi vet i 10 ti
Kto jon rrugt e MITROSICILIS
Mos u sill vet
Po vina drejt prej GHETTO
Per mi marr lekt e ruje jeten G
SE JETA OSHT E SHEJT
SE JETEN KURR SE KE JETU GANG VEQ KE RREJT

REF X2
Arm drog edhe bi**ha
Nij sfirenat policia
Naten shfaqen sene tkqia
Kjo o MITROSICILIA

Tip-Top tash po nisum prej veti
Na spo (qijna) Kurwa
Po ligjet e shtetit
Nven tem tbjen mu perball
Met vertetit
Me 1 telefon i mledhi krejt
G-t e qytetit
E nin kur shprazet rafalli
E tlypet balli
Shtyhesh me dosta cili po ik
I pari bajraktari
Kapuni per (kari) Lidhuni per litari
Per kta jom legjend
Thirrum KAN LEGJENDARI
Veni par sje ti
Veni par sjom as vet
Veni i par mun me kan qaj
Qe ka mashum karrier se ki ti vjet
Bonu tash 20
Per me ba lojen ma nxet
Ko mi mledh krejt me ni ven
E mi djeg sikur pelet
E tash rri gati
Se ndryshoj fati
U ba me majt hip hopin ndor
Tulifar papaki
Sko me lan deri tum lshon TAKATI
Kaq je bo ti kur nihet automati

Ref x2
Arm drog edhe bi**ha
Nij sfirenat policia
Naten shfaqen sene tkqia
Kjo o MITROSICILIA
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)