Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Gurbetqar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
FALEMINDERIT OJU QPO VINI PO NA GEZONI E SHUME PAK PO RRINI KURBETQAR SA MIR JA DINI RENIN PASHA ZOTIN VERS JU LYP VENI

REF.
KURBETQAR PASHALLAR PAK ME SHPESH SHUME JENA NDAR PAK ME SHUME NE KOSOVE ME NEJTE DIL NJEHER MOS HUMBNI KREJT.
KURBETQAR PASHALLAR SA HER JU SHKOFT PUNA MBAR MILJONJERA KREJT U BOFSHIT EDHE KURR MOS NA HARROFSHIT

KURBETQAR O JUVE RRITE NERA ZOTI I VRAFT KUSH JU KA ZON TEK DERA KUSH PER JUVE PO FOL LLAFE TE KEQIJA JU KALLT ZEMERA EDHE JU KALLT SHPIA

REF.
KURBETQAR PASHALLAR PAK ME SHPESH SHUME JENA NDAR PAK ME SHUME NE KOSOVE ME NEJT DIL NJEHER MOS HUMBNI KREJT.
KURBETQAR PASHALLAR SA HER JU SHKOFT PUNA MBAR MILJONJERA KREJT U BOFSHIT EDHE KURR MOS NA HARROFSHIT

KURBETQAR PASHALLAR PAK ME SHPESH SHUME JENA NDAR PAK ME SHUME NE KOSOVE ME NEJT DIL NJEHER MOS HUMBNI KREJT.
KURBETQAR PASHALLAR SA HER JU SHKOFT PUNA MBAR MILJONJERA KREJT U BOFSHIT EDHE KURR MOS NA HARROFSHI
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)