Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arilena - Doja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Flori:]
Më shiko,
shiko ti në çfarë jam kthyer
Më vështro,
Shih si është të jesh i thyer
Më dëgjo,
Ti mos lësho as edhe një fjalë
Asnjë fjalë

Një si ti unë doja, doja
Doja ta kem jetë
E ngushlloja veten gjoja
S'është kjo e vërtetë
Pa ty nuk doja
Nuk e besoja
Nuk doja... ta thoja

[Arilena:]
Merri krejt
Ashtu siç ti je mësuar
S'ka më t'shtenjtë
Zemrën ta dashë me këto duar
Pse t'pengon?
Kjo dhimbje që rënkon...
Një oqean të qetë ti e tërbon

Një si ti unë doja, doja
Doja ta kem jetë
E ngushlloja veten gjoja
S'është kjo e vërtetë

[Bashkë:]
Një si ti unë doja, doja
Doja ta kem jetë
E ngushlloja veten gjoja
S'është kjo e vërtetë

[Flori:]
Pa ty nuk doja

[Arilena:]
Nuk e besoja
Se t'humba ty përjetë

Oh e doja,e doja,
E doja, oh e doja

Unë doja, doja
Doja ta kem n'jetë
E ngushlloja veten gjoja
S'është kjo e vërtetë

[Flori:]
Pa ty nuk doja
Nuk e besoja
Nuk doja... ta thoja

[Bashkë:]
Se t'humba ty përjetë

[Arilena:]
Oh doja
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)