Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daris - Acari

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
BABY PA TY SDAL RRI NSHPI
KADO QE PO JOM E KOM MENDJEN TE TI
E DHEzi NI CIGARE EDHE PI PI PI
KADO QE PO JOM E KOM MENDJEN TE TI
PO DUME NA PA BASHK KREJT QYTETI
BASHK ME MU YJET TU I NJEH TI
E ME DUKSIN TEM TU FJEt TI
HAJDE TBOHEM BASHK PER INATI T EX-IT
MA PERPARA RRI ME TY TU U PERLA SE ME TJETREN TU U PERQAF
PE SHOH QE KJO NUK O FAZ A PE SHEH QE DU ME PLAS
SE NUK PO DI ME TU CAS
SE PO TUTNA MOS PO TBONA BAJAT UNE TU TU RRAS
A TA NIN A M MER MALLI A E KI ZEMREN SI ACARI(2x)
CA KA MU BO ME NEVE?
T FOLA NUK I KTHEVE
CA KA MU BO ME NEVE?
T FOLA NUK I KTHEVE

DIT E NAT, DIT E NAT, DIT E NAT
RRI PA GJUM PSIOPAT PSIKOPAT
NUK O PAK, NUK O PAK,
HEJTERAT SA MA LARG E TY SA MA NGAT
KEQ ISHIM DOK T ISHIM DAL NA SI SHOK
E SI CIFT ISHIM DOK NA DY MAS MIRI N BOT
E ATA SY ME I HARRU OSHT E KOT
E ATA SY ME I HARRU OSHT E KOT
SHTIHNA N KREVET EDHE GJUMI PO THRRET
ZEMRA BERTET AMA ZONIN SE QET
ORA KOKA BO 3 UNE SILLNA NEPER TERR
QE SA NET, QE SA NET
TU E PRIT PERENDIMIN UNE VET
A TA NIN A M MERR MALLI
A E KI ZEMREN SI ACARI
A TA NIN A M MERR MALLI
A E KI ZEMREN SI ACARI
CA KA MU BO ME NEVE
T FOLA NUK I THEVE
CA KA MU BO ME NEVE
T FOLA NUK I KTHEVE
...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)