Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albatrit Muqiqi - Fotografi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kte nate,ti frymen ma ndale
se di ku ti gjej une fjalet
sa te doja ty,Zoti e di
ah sa me lendoi
i fundit takim.

REFRENI
Vec n fotografi,po cmallem me ty
zemren ta kam fal,e ti zemren ma ke thy (x2)

Pa ty,po jetoj u vetem
dashni ato fjale ku mbeten
e ku je tani,jo nuk e di
me shume se vetes te besoja ty.

REFRENI
Vec n fotografi,po cmallem me ty
zemren ta kam fal,e ti zemren ma ke thy(x3).
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)