Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Orhan Ademi - Ku Je Ti Shpirt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jo ti ske faj, Po kam faj in
Zemren ti ma morre smundem me durru

REF. x2:
Ku je ti moj shpirt qe ma dhe mu besën,
Me ke than Te dua eh Ta boj martesen

Hajde loqk me mu,Jeten me kalu
Nuk Po muj pa ty un mu rahatu

REF. x2:
Ku je ti moj shpirt qe ma dhe mu besën,
Me ke than Te dua eh Ta boj martesen
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)