Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir - Pse U Ndam ?!

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
1:
Hala pi ruj une dhuratat..
i kom kujtim prej teje..
sa je kon me mu..
ti vetem t'mira ke pas prej meje

sot em'ka mar malli per ty..
po krenaria nuk pom len me qit lot n'sy
un jom i fort hala..
po edhe ma t'fort ni dit ti ki mem pa


ref:
Nuk e di un arsyjen hala
pse na dy jem nda
vjen dita na kena mu pa..
Nese me mu ke qesh
Me to ke me qa

2:
shpejt un u harrova..
ngjys meten deshirat
tash ti me ni tjeter..
po ti urojn ma t'mirat "

se, i hupe kejt t'mirat qe pate..
mes nesh mo nuk ka kontakte
me ty mo spo du debate
t'shoh me shoqni tu bo jet nate

ti sje kon kshtu
ku met meshira jote
je e para qe syt mi perlote


hala pot thirri n'telefon
NO
numri jot nuk po cingrron
MO
numrin ton t'ri se kom
ke bo frajer e aj po t'kontrollon
eeej. a po i gzon..
kejt qato qe ti po i posedon
jo... jo se besoj..
pa deshiren tane lidhja mbaroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)