Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Peraj - Më Lëndove Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me lendove ti
Sme besove asnjeher
Ndaj tash vetem rri
E meriton ti vetmin

Strofa 2

Ndoshta vetem jam
Por nuk rri me qe te pres.
Tash e kam kuptu
Qe ti tradhtin e pake ves

Refreni 2 here

Me mbeti lulja e kujtimit
Deshperimit
Ti tradhar qe me ke vrar
Si ta boni zemra
Qe e fike
Ndjenjen qe ishte zjarr

Strofa 3

T'paskam pas armik
Per at zot se paskam dit
Thell ne shpritin tim
Gjeta shpetim nga ti

Ndoshta vetem jam
Por nuk rri me qe te pres
Tash e kam kuptu
Qe tradhtin e paske ves

Rrefreni 2 Here
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)