Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Unë Me Ty E Lumtur Jam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Të kam shpirt e të kam gjan!

A din ti,a din ti
Ti je drita e syve t’mi
Me ty, askuj,
Askuj nuk ja kam lakmi
O lali, shpirti
O lali, o shpirti
A din ti, a din ti?

Ref:
Gjithçka du ne jetë je ti
S’ka me t’madhe pasuri
I vetmi ne syt e mi
Jeta ime më je ti
Unë me ty brenga s’kam
Unë me ty e lumtur jam
1000 herë në ditë me t’than
Të kam Shpirt e të kam gjan

A din ti, a din ti
Unë me ty e gezuar jam
Me ty, boten..
Me ty boten n’duar e kam
O lali, o shpirti
A din ti, a din ti

Ref: Gjithcka du ne jet je ti...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)