Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rony - Vija Vija

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Refren]
K'ta mendun qe un kejt pahiri mrrina
Kta se din qe un skom nevoj kokaina
Munesh me u bo klient po na se pina
Dridhe Dridhe Vija Vija

[Strofa1]

Rony Rony Rony Rony Rony
Skan besu kur thash qe si un so asnjoni
Dola thjesht e kta mendun qe nuk kom money
Hajde kallxoni babushit sa kushtoni

I kena shokt me ta full tavolina
Shishe po vijn e na hala po pina
Jena bo tap veni full me qika
Qika Qika Qika Qika

[Refren]
K'ta mendun qe un kejt pahiri mrrina
Kta se din qe un skom nevoj kokaina
Munesh me u bo klient po na se pina
Dridhe Dridhe Vija Vija

[Strofa 2]

Sa jon bo kundra meje per mem rrxu kta
Sa.. Saher vij un kta ikin si lepra pra
Te na o terr Te na ska drit
Ka kjo zon nuk munen me hyj as t zijt
Seee
U bon bajat asnjoni spi beson mo kta
Kta po folin qa po shohin n filma
Kejt e din Kejt e din
Na svijna me kilo kena magazin
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)