Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Lost Angels

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kur shkova nlufte pash ushtaret e vertete,
Real war, jo llafe me demek,
Some a them are gone, real brudas nejten straight,
Ride till we die Otr e vertet,

3 fingers in the air for crown,
Its bad mind when i came around,
Kush m’njef qesh e din se du me ngec,
I’m just vexed nuk esht se kam kompleks,

I’m joking Kom hyp me 1 kerr qe duket sikur spaceship,
E Kom 1 bad bi**h on the side horoskopin e ka peshqit,
Zemer jam peshore hajde t’kapi per mesi,
Rri ngjit me mu sikur topi dhe Messi,

Do jan tu m’pyt do bosh mo muzika,
Hala Kom uri ca po thu ti mo rika,
Jetoj muzik une vet jam muzika,
Gjithcka ca them esht jeta e perditshmja

When I lost my lil cousin pash vlleznit e vertete
RIP KING RIMZ.

Rap 2:
When I lost my lil cousin pash vlleznit e vertete,
Real love, jo foto me demek,
All of them are real nuk m’dojn per interes,
Ride till we die Otr we the best,

Kena bese, Kena burrni,
Daja 13 vjet mren ke per burrni,
-Ca po thu ke bo luft ti?
Ta merr menja jeta jote u kon e vshtir kshu po thu ti?

Do t’kishte ardh keq me lexu ditarin tim,
Sa lot per çdo nate, nuk e shihja shkrimin tim,
Jam i mbyllur ne 1 dhome dhe erresira me shtrengon,
Du me t’fol per t’kalumen por dicka me ndalon,

Tash m’kritikojn pse po boj kong vec per kerre,
pse po shes bole pse spo knoj si atehere?
Na ishte se cna ishte nje here,
Nje djal me shum endrra e shifnin si pa vlere,

Biles edhe rrepi në shqipni ska pas vlere,
Na s’ishim artista na ishim rrebelë,
Jam kurioz me dit ca mendojne ne keto momente,
Iced out eci kadal kam vemendje,

smuj me knu si atehere se koha ka ec,
Smuj me thon skom pare se pare kena me thes,
muj me thon su nala cdo rrug cdo kthese,
Jan mundu mem ul posht por deri sa des,

Nuk e lshoj ket shprese deri piken kur t’mes,
Pa frym pa jet otr’et e vertet,
Na per kshu njifna krejt,
Na per kshu na dojn Krejt,
nese ti na ke inati,
Inatin maje Per vet,
I pa jet,
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)