Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fero - Instagram

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Refrain] X2
Sdi qysh po folni ju per rrugen n instagram
Kush don ju qin juve njejt
si kurvat n amsterdam
Yeahh i eat a pussy cuz a need it all time
Yeahh i f**k you bi**h,but she always she funnn

Qato lek qe je kon tu i lyp i njeh
Gjithqka qe mthot mos me nejt cek beb
Qato lek qe je kon tu i lyp i njeh
Gjethqka qe mthot mos me nejt cek beb

Jom vitin all six edhe ju e dini vet
Yeah i road my city e ti veq fol per qytet
E n'qytetin tem yeah i put it on a map
Ju krejt njejt si koleksion per bineq
I got smoke for per krejt qata
Qe mbas shpine per mu hajn kar
Mu smujn me mfol as per
Hiphop as per kurgjo kta
Une jom kon broke amo mo
Smuj me shku qaty ku une jom kon
Per krejt une jom shkoll sdi qysh
Po munden me rrejt veten qe si une me bo

[Refrain] X2
Sdi qysh po folni ju per rrugen n instagram
Kush don ju qin juve njejt
si kurvat n amsterdam
Yeahh i eat a pussy cuz a need it all time
Yeahh i f**k you bi**h,but she always she funnn

Oooo qati qe pi jep zemer juve jau qi mamin
Ee joona keni thon o loja deri sa ja shtina karin
Drooga per mu u kon njejt si per ty qysh u kon shkolla
T'gjoona i kom majt pantollat ti ma t ngushta se vet mami
T'roona veprat na dallojn ju ma t'vogla na mat mdhaja
Boonakrenar qytetin tem vendin e par qysh e kapaa

[Refrain] X2
Sdi qysh po folni ju per rrugen n instagram
Kush don ju qin juve njejt
si kurvat n amsterdam
Yeahh i eat a pussy cuz a need it all time
Yeahh i f**k you bi**h,but she always she funnn.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)