Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daris - Mas Miri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[REF.:]x2
Mas miri
E dhezi ni qiri
Rri vet e nuk t'thirri
Rri vet e nuk t'thirri(EY)

Don me tu tut
Po s'tu tuta
Don me ta lut
Po s'ta luta
Nalu,
Nalu,
Nalu mos bo mo BATUTA
Mu ka mush kupa
Me gacat e mluta
Smuj mo me puta
Se mu ka mush kupa
Vite,Dekada
Ke gjujt per minuta
M'the hup
Edhe hupa
ORA 00:00
Tu menu per mu fell o
ORA 00:00
E paramenon veten n'vello
Numrin harro
Adresen harro
Ta jepa ni gisht
E ma morre ni dor
Sa per mizore
Jom shum ma mizor
So tu ma ni mo
I'M CLOSIN' THE DOOR
T'thirri kishe pahiri
BOOM,BOOM bon zemra
Telefonin qelma
Mos u bo kishe se nin ti
BOOM,BOOM bon zemra
Telefonin qelma

[REF.:]x2
Mas miri
E dhezi ni qiri
Rri vet e nuk t'thirri
Rri vet e nuk t'thirri(EY)

Ajo menon qe mun me m'pas
KURDO
Ajo menon qe mun mem pa
KURDO
Ama jo BABY jo
Sun m'bon per veti
Asnihere
Kurr mo
Ama jo BABY jo
Sun m'bon perveti
As me foto
NUDO

Jom vet kaniher se kom leht
Jom vet e nuk nihna komplet
Apet se apet
Ma mir pa ty edhe vet
Se me ty e mu perla
Ren dy tri net

Mas miri e dhezi ni qiri
E nese t'thirri
Bohna kishe pahiri
Kejt zi,zi,zi o qilli
Sa here qe ta ni ty zonin
Del dilli

T'thirri kishe pahiri
BOOM,BOOM bon zemra
Telefonin qelma
Mos u bo kishe se nin ti
BOOM,BOOM bon zemra
Telefonin qelma

[REF.:]x2
Mas miri
E dhezi ni qiri
Rri vet e nuk t'thirri
Rri vet e nuk t'thirri(EY)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)