Më mbaj mend (për 1 muaj)

Turab Hajolli - Choco Milka

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hej ti cikita
Sikur cokolata milka
Pas teje me ra pika
Jo pa ty nuk me shkon dita ( 2 here )

Je e mire o
Si cokollat
CDO second une
Ta du me tpa

Si princesh ti
Po shkelqen vec
Per ty o zemra
Po me rreh

Hej ti cikita
Sikur cokollata milka
Pas teje me ra pika
Jo pa ty nuk me shkon dita ( ×2 )

Boll nje here
Me pa me sy
Une per ty
Krejt isha shkri

Ni jet kaven
Deti ka Trish
Inshalla kush zemer
Jo nuk te merzit

Hej ti cikita
Sikur cokollata milka
Pas teje me ra pika
Jo pa ty nuk me shkon dita ( ×2 )

Jale jale li
Jale jale li
Of of of of of
Aman aman of of of of of
...
Hej ti cikita
Sikur cokollata milka
Pas teje me ra pika
Jo pa ty nuk me shkon dita ( ×2 )
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)