Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fero - Adrenalinë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Adrenalin,Adrenalin,Adrenalin
Pe perzim qka po pim qka po pim
Me dit sin edhe bim edhe
Kem merzi shok qeli
Jem tu pi sa ma shpejt mi pa nliri edhe
Nmjegu tu sill me bmw nmjegu
Like swego qdo sen qe e bojm fuego
Qe ta jap famen sum vyn sen
Snina une mir pa rrethin tem
Qato qe gjith kena mu permen
Jena tu i punu veq me bo problem

Tu sill tu sill tu ngre e tu pi
Tu sill tu sill tu ngre e tu pi
Une une une kom adrenalin
Tu sill tu sill tu ngre e tu pi
Une kom adrenalin
Tu sill tu sill tu ngre e tu pi
Une kom adrenalin
Tu sill tu sill tu ngre e tu pi
Une kom adrenalin
Tu sill tu sill tu ngre e tu pi
Une kom adrenalin

Sllipin dhez une e kom
E kom ni shpres qe kurr nuk ndryshon
Kom hek shum me mrri ku jom
Muj me dek po spom harron
Une e du qata qe mdon
Krah teje sndryshon
Jom rrit rrugve pa kurgjo
Kejt i bona pa kurgjo
Se pata kerkon kur meta brok
Sum folke as njo kur meta pa shkoll
Familja jem mkerkoj falje krejt qka kom bo
Me kthy kohen as ni gabim skish mujt me ndodh
Nuk muj mi harru fjalt qe zemren ma paten lodh
Fjalt qe familjes tem per mu keq i kan fol
Edhe pse as ni her kerkujt keq nuk i kom bo
Jon munu mema gjet piken e dopt mem qit posht
Qellimi jem u kon met bo tlumtur mama
Qellimi tjeter u kon met bo krenar ty bab
Qellimi jem u kon met bo tlumtur mama

Edhe Une Une kom adrenalin
Tu sill tu sill tu ngre e tu pi
Une kom adrenalin
Tu sill tu sill tu ngre e tu pi
Une kom adrenalin
Tu sill tu sill tu ngre e tu pi
Une kom adrenalin
Tu sill tu sill tu ngre e tu pi
Une kom adrenalin
Adrenalin,adrenalin,adrenalin,adrenalin
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)