Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Sa Jena Dasht

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
As nat’ n e mire nuk tham
At cast qe ne u ndame
Nuk fole ti nuk fola une
E me su pame
E mbyta veten une tani me ket dashni
Cdo nate qe dal
Vec ty tkerkoj
Ku je tani

Me pyesim shoket
Cfare po ndodh me ty cdo dit
A jeton lumtur vetem kaq dua te di!
E mbytem veten ne te dy me ket dashni
Cdo nate qe dal
Vec ty t’kerkoj
A m’kerkon ti???

Me thuaj Sa Sa Sa jena dash,
sa sa vite bashke malli a tka marre,
Sa per mu Ke qare,
thuaj Sa Sa Sa jena dash Sa sa sa jena dash
malli me ka marre,lotet sjane thare
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)