Më mbaj mend (për 1 muaj)

Morena Taraku - Freestyle 2020

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tash pom kqyrin kejt
Kur u bo reperk kjo qika
Kom hi me jau dek
qato po ankohen bi**hat
dyshoni n’aftsit e mia
pi largit vreni ju snitcha
Qe Merri 16 bars
qe do fjal mosi ja nisa
nuk o qe si kom pas
Un kto gucci edhe lui
po tash jom tu ble villa
en stamboll qaty te uji
Shoqnia skan besu
E nuk kan dit me respektu
Po tash don me nejt me mu
Une gishtin tu ja qu

Numer 1
Un ku jom ti nuk je
qato qa do qe ti fol
Ska rendesi se nuk ka vlere

Numer 2
Ku jom sot un kom mrri vet
Edhe pse kom pas gjith rreth
se kom pas asniher leht

Numer 3
tash po vi un me shooter
Jasht pom pret sikur shofer
Ama shum shpejt ta bon terr

Numer 4 bi**h
Ky o numri fundit
Hajde na te shohim
Kush po rin deri nfund t rundit?
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)