Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tayna - Freestyle 2020 (Lockdown)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Un edhe fjalt i kom killera talk tough to that bi**h
I kom dy tri dillerka n’cdo shtet dat’s my bi**h
Weed maps, deliver, purple haze s’sheh mo hiq
Pasoshi ska mo fleta put a stamp on that bi**h
Lights out
Put the mic now
Imma spit until I pass out
Pass the blunt now
Mix it with some reggaeton now
Si tu te vas
Papi ya no quiero verte
Vete atras
Argh
Call me a dragon I spit fire on the beat
Multilingual bi**h
Can you feel the heat
Nese na sheh dije jena gipsopit
Ment e tua kurr s’i blejna kshtu qe s’ki nevoj m’i shit hoe
Qe sa kesh en South Beach e rrita pak staminen
Jom tu ra pi high-it ama ama pak llinen
Ai sa her em sheh don me jetu karantinen
E kto hala jon ty pyt “Kush e solli Doruntinen?”
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)