Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dommy - Morocco

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ftyra saj si maroko
A ja fal kti djali djali
At dashni uno poco
Syt e saj po me marrin marrin
Verse 1:

Yo my beauti girl ti je buzqeshje
Kisha dasht me ty me bo 1 marrveshje
Perdit me ty me i pas mengjeset
E nese sna kan qef le trrin nheshtje

Menjen ma ke marr ti nat dit
Tu menu per ty koha pom ik
pom ik pom ik
Ora kalon ty jam tu tprit

Pretty gyal je?
Kur po tfolin keq um bon ti mu ndje
Kudo qe shkon ti un jam mas teje
Ama 1 sekuenc ti pran meje

Ti je coco po mbon mu ndje loco loco
Ska nevoj per substanca ma love
Se tkam ty qe i zevendson

Verse 2:

Telefon ring ring un Jam tu bo della
Ajo nuk e din qe un rri me kriminela
Nona um ka thon nuk o mir me lujt me ndjenja
Pranaj un asaj do ja jap cka jeta

Im sory nese naj her trrejta
Se nuk kam dasht me mpa en hekra
Sa ulje ngritje i ka jeta
Problemet qe i pata i majta te vetja

Sdu me tpa syt me lot
Vec buzqeshje se ajo te shkon
Zemra bohet mal kur shikon
Qe ti je pran meje edhe mdon

Sjam pishman per sen mo
Krejt i du krejt i du me ty yo
Me e prek cdo destinacion
Edhe me tpa en sy love
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)