Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani - Artizane

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Artizane e Lumës je
Shoqen tande nuk e gjen x2

Ref...x2
Cucë lumjane
T’lumshin durët e
Artizane
End qylymat e

Natë e ditë në vegj punon
Qylyma t’bukur prodhon x2

Ref...x4
Cucë lumjane
T’lumshin durët e
Artizane
End qylymat e
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)