Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Dobra - Gjynah

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mall zemra po Ndjen Pse ti nuk po vjeen
Pyetjet pa pergjigje po mi leen..
Ma mir është me m’Vra se kështu me ma baa..
Plaga që e hapee ilaq skaaa..
...

2x Gjynah me ndaa
Gjynah mos me u paa..
Gjynah kjo dashni e madhee
Me mbaru me ndarjee..
...
Joo zemra s’harron ndarjen spranoon
Edhe pse ma nuk te takoon
Ma miir me m’vra se qdo dit me paa
Plaga pa Takiim ilaq skaaa..

2xGjynah me ndaa
Gjynah mos me u paa..
Gjynah kjo dashni e madhee
Me mbaru me ndarjee..
...
...
2xGjynah me ndaa
Gjynah mos me u paa..
Gjynah kjo dashni e madhee
Me mbaru me ndarjee..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)