Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Sa E Bukur Je (Remix)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Valla sot te kam kujtu
perseri te ka lendu
mos qaj ti shpirti im
per ty jam tuj mendu

Sa mendoj se te kam gjet
sa mendoj se te kam humb
nuk vonohet e me vjen
loti yt

Per ty po digjem flake
naj naj naj naj x2

REF ::
Sa e bukur je kur qan moj xhan
te ka hije moj aman
e mallkoj un veten sot moj xhan
afer qe ste kam
sa e bukur je kur qan moj xhan
te ka hije loti n'sy
e mallkoj un veten sot moj xhan
qe nuk jam me ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)