Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redola - E Pamundur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E pamundur me t harru
Rrugen me e vazhdu
Ne cdo vend
Ne cdo udhtim
E kam nje kujtim
E pamundur me t harru
Me mbyll historin
Me jetu pa pytjen tende
Ku e kam dashnin?
Ne ket zemer
Esht nje emer
Edhe pse smundem me tthir
Nuk po mundem me me tthen
As ku je
As lamtumir
Ah sa dhembje ne ket gjendje
Me kujtu kohen ma tmir
E pamundur me t harru
Rrugen me e vazhdu
Ne cdo vend
Ne cdo udhtim
E kam nje kujtim
E pamundur me t harru
Me mbyll historin
Me jetu pa pytjen tende
Ku e kam dashnin?
Ahh pritja pa takim
Sa qenka e veshtir
Nuk po mundem mo me tthon
As ku je
As lamtumir
Ah sa dhembje ne ket gjendje
Me kujtu kohen ma tmir
E pamundur me t harru
Rrugen me e vazhdu
Ne cdo vend
Ne cdo udhtim
E kam nje kujtim
E pamundur me t harru
Me mbyll historin
Me jetu pa pytjen tende
Ku e kam dashnin?
E pamundur me t harru
Rrugen me e vazhdu
Ne cdo vend
Ne cdo udhtim
E kam nje kujtim
E pamundur me t harru
Me mbyll historin
Me jetu pa pytjen tende
Ku e kam dashnin?
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)