Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T - C'est La Vie

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jumpa, make it jump

Kur kam me t'pa prapë s'e di
Veç tu ëndrru për ty po rri
Zemra mu o tu ma ni
Që shpejt kam me t'pa çdo ditë natë, ditë natë
Kisha dasht me t'pas ty ngat, ty ngat
Edhe nëse s'kom pak fat, hiç fat
Une kam me t'njek ty prapë, ty prapë
Deri sa te gjej momentin
Ti me ma dhon nji shansë
Du me ty me pas nji romancë
Unë e di që kam gabu
Veç s'pe kam t'lehtë me pranu

Di që jetën e kam nda
Une prapë po du me t'pa
Veç tu menu për ty po rri

[REF.:]
Uh c'est la vie, uh c'est la vie
C'est la vie, uh c'est la vie
Uh c'est la vie, c'est la vie
Aj aj aj e di që jena laj laj larg
E di qe t'kam lën n'vaj vaj vaj
Uh c'est la vie, c'est la vie
Uh c'est la vie

Pamvarsisht ca kena u prish
Kujtimet e mia ki me kon përjetësisht
Kejt ça ki me thon une e di
Po ça me t'bo c'est la vie
E pina ka ni gotë Rose'
Folim për dekadën e re
Qysh ça muna me ndreq
Baby, you know I don't play
E di që jeta s'ka replay, no no
Une pe shoh, opinionet e tjerve nuk e marr mo asnjo
Jo du me zën dikon
Une e di qe ti don kshu që mos u vono

Di që jetën e kam nda
Une prapë po du me t'pa
Veç tu menu për ty po rri

[REF.:]
Uh c'est la vie, uh c'est la vie
C'est la vie, uh c'est la vie
Uh c'est la vie, c'est la vie
Aj aj aj e di që jena laj laj larg
E di qe t'kam lën n'vaj vaj vaj
Uh c'est la vie, c'est la vie
Uh c'est vie
2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)