Më mbaj mend (për 1 muaj)

Singullar - Jete E Çmendme

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Rruga shum e ftoft spo pshtojn njerzt met prene tash bjeri jetes mbas e boll mo met lehme e kto xhepa plot pare pom bin mu probleme po hejteri koka bi**h i paska cicat e leme 2X

20+ koka jet e qmendme une po blej tok veq po zgidhi vende filxhanat me coc edhe house me rende jena tu hjek dope heavy metal e

Sende slujm per vende tdyta qantat e lidhne me rrypa mercedesi i ri veq sa i hypa i zhdrypa bluzat po dojn rrog femna me ari e qypa ma kan mshel deren jom ka kthehna me pyka
besa ska pages veq merret hisja me shtes ata e tradhtun e lan ment e kres gjindja bi**h made jon si mac e zez nhoo'd na kena dhez gjith jena end me shkrepz

20K tash krejt spom doken shtrejt kta reperat ton tash pom doken tnjejt industria ftof nuk ka vend per krejt strofa kena dyt po e jemja ma e shtrenjt

Rruga shum e ftoft spo pshtojn njerzt met prene tash bjeri jetes mbas e boll mo met lehme e kto xhepa plot pare pom bin mu probleme po hejteri koka bi**h i paska

Ton ket respekt ma jepen une se bleva
pse spo bon kong me to se pom shkon nerva
Shpija nuk u kon e nxeht une e nxeva
Jena rrit me goomsa me OG e shera

Veq po ndrroj butika ty trrehin publika
fly deri npatika fjalt brisk e thika
Loui Ve qanta mrenda fendi e TRIPA ti nuk je tu drip je ka dokesh si gipa

Rruga shum e ftoft spo pshtojn njerzt met prene tash bjeri jetes mbas e boll mo met lehme e kto xhepa plot pare pom bin mu probleme po hejteri koka bi**h i paska cicat e leme 2X
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)