Më mbaj mend (për 1 muaj)

Finem & Solo - Elizabeta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Solo
Yea me pare me pare o canta
te shpia shkoka si pllaka
modelet e bukura me tanga
jon gati me kcy tango me tanga
speciale te ne bohet nata
xhelato me cokollata
sille ni don perinjon
ey bluza diamanti me kafka
Finem
me pare me pare o canta
te shpia shkoka si pllaka
modelet e bukura me tanga
jon gati me kcy tango me tanga
speciale te ne bohet nata
xhelato me cokollata
sille ni don perinjon
bluz tzez diamanti me kafka
Solo
ey shoki ta djegi estrraden
po ta kallxoj me vepra
E tu ardh finemi me solon
ku meten kto lepra
kto vec kon llafe
nuk i sho nxhade
Lej be se rrejn kta
ja cova mesazhin
ma boni masazhin Elisabeta
Finem
elizabeta eli elizabeta
une per to jam mret
ajo mretresha
elizabeta eli elizabeta
fytyren te letra
njera me bukur se tjetra
finem fendi gjithmon vet i tret
Kapo bently ta kom thon sa vlen ti
t gjitha i bona si vetja
Rrepera me shum kilometra
Jena rrit si mretnesha
Eli Eli Elizabeta
ajo pi pi pi
e me mu nuk do mu nal
vet me G une rri
ki kujdes kur del perball
vi ta *i ku e ki
edhe zonin sja njef mo
i coj njo dy a trri
dhe per ty qe mke inat
Solo
okej x5
kejtve ju nxjerr jasht lojes
se nuk keni pik pervoje
okej x5
lokacioni tiran
koka prej tirone
Finem
elizabeta eli elizabeta
une per to jam mret
e ajo mretresha
elizabeta eli elizabeta
ftyren te letra
njera me bukur se tjetra
elizabeta eli elizabeta
elizabeta eli elizabeta
ftyren n letra njera me e bukur se tjetra
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)