Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sparksi - Pretty Gyal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:
She,
She‘s a pretty gyal
Prej mene nuk po m‘heket hala
Ajo bon drit ma shum se hana
Belin si Domenicana
2x

Ah diku diku
Ku je ti qaty qaty qaty
(Aha)
Nëse dalin yjet
Sonte kom me ra te ti
2x

Ey kadale
(Trrraaaa) Tranquila
Mos mendo qe t‘lo
E kom ni Roli (Rolex) shkëlqen n‘dor
Ama veç për ty kam koh

Për ty boj gjithçka
Me ty veten jom tu e pa
S'kom ça me bo n‘dashni kam ra
Habibi Habibi
Sot pe du ma pak se nesër
Nesër e du ma shum se dje
Ftyrën e ka si engjëll
Ama munet me t‘djeg..
Cssssss

Kur ajo vjen, vjen si Bomb ey
(Tiki tiki tiki tik tak po bon)
Po ja ni pulsin tu rreh
(Tiki tiki tiki tik tak po bon)

Shkëlqen si ni diamant (Diamant)
Për mu gjith o online
And she knows I'm a bad man, bad man
If I want to..

Ref:
She,
She‘s a pretty gyal
Prej mene nuk po m‘heket hala
Ajo bon drit ma shum se hana
Belin si Domenicana
2x

Ah diku diku
Ku je ti qaty qaty qaty
(Aha)
Nëse dalin yjet
Sonte kom me ra te ti
2x

Ey kadale..
Trrr Trr Tranquila
M‘pëlqen kur po shkon so low low
Ey!
Majt n‘djatht kur po kcen, so hot
Belin domenicana got me feelin loco
(Ah Loco)

Lypa sa lypa sikur ajo s'ka mo
(She the one)
Me ty du me kalu verën n‘Ferrari Cabrio
Ferrari Ferrari Ferrari
Lypa sa lypa sikur ajo s'ka mo
(She the one)
Mos ta nin bebe, se ti vet je e shtrejt

Shkëlqen si ni diamant (Diamant)
Për mu gjith o online
And she knows I'm a bad man, bad man
If I want to..

Ref:
She,
She‘s a pretty gyal
Prej mene nuk po m‘heket hala
Ajo bon drit ma shum se hana
Belin si Domenicana
2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)