Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enca & Don Xhoni - Break Down

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[DON XHONI:]
Kape kape mos u nal

Tu bo cooking en kuzhin
Mixin up edhe me lean
Surup kolli kush se ka
Pink en t qelt ya ya ya ya
E kur me sprite e perzim
Bona sill edhe spin
Vija t'bardha n magazin
Yassi thojke es my cozine

N qytet boj gjiro me aster
Ja ha dhipin deri n 4
Old time shit per kadaster
ner 7 sa hapim ne kasken
Dhipat ma fly deshten naten
Dhipat ma fly deshten naten

[REF.:]
Break down that dance
Break down that dance
Dhipi ma i fort
Po e drridh n'benz

[ENCA:]
It's me, King Enca
With Don Xhoni
Like we chillin in a benzo
Kena party
Alo alo alo a je tu ardh ti
Hardcore shit art sikur Mozarti
Bojm ca dush
Zemer sun na nal ti
Fact, my ass is the fattest
This bi**h is the baddest

[ENCA & DON XHONI:]
Break down that dance
Break down that dance
Dhipi ma i fort e ka emrin Enc
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)