Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cricket - Endrrat (Remix)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
U treten endrrat
U fik dashuria
Ndodhi ajo qe s'e prita
E tash quditem e mendoj
Se sa shum te dashuroj
S'mund te harroj

2x
U treten endrrat
U fik dashuria
Ndodhi ajo qe s'e prita
E tash quditem e mendoj
Se sa shum te dashuroj
S'mund te harroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)