Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina - S'e Kom Prit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me kon me ty shpinen shum ma kan kthy
Se kom prit qe ma kthen edhe ti
Skom besu ndashni der kur tkam pa ty
Rrej nese thom qe sdu me tpa me sy (x2)

Se ti ma theve zemren
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)