Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Million $

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
As për million dolla
As për nji million une, s'ndryshova
Mu po mi numron dora dora
Dora dora
Mi numron dora dora million dolla
Edhe pa million dolla
Ktina i dukna si billion dolla

Hustle up, hustle up
Pare jam tu shti ën çorap
Do tjera me çant tu i bajt
Qaq shum pare menojn kontraband
Kurr un me perul kryt
Gjith nalt e kom majt
Dyshimet që i kam pas une shkova, i çova n'bank

Pa million dolla
Ktina i dokna si billion dolla
Mu po mi numron dora dora
Dora dora
Mi numron dora dora million dolla
Edhe pa million dolla
Zi zili ja

Zilia i mbyti do
2x
Edhe me trillion
prej vetit s‘dola
Ça dashta e bona
E jemja kurora
Me ekip take over
Ju jeni spektatora
Ta ta tola
Ta ta tola
Kurora

As million dolla
As për nji million une s'ndryshova
Mu po mi numron dora dora
Dora dora
Mi numron dora dora million dolla
Edhe pa million dolla
Ktina i dokna si billion dolla

Mu po mi numron pllumi pllumi
Mu numron dora dora
Million dolla
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)