Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Cakmak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Verse:
Pussy mbylle gojen, nuk je gati
Nese m'ke inat, une t'kam inati
Ta shkurtoj gjuhen, nuk ta zgjati
Tmaj n'ajer me shpulla, shpulla party

Per kto çerrat man, I'm a big man
Nese s'ke me ble, mos m'shit men
Per tipa si ti ktu nuk ka ven
Nuk jam i ksaj bote, alien

UFO - rrepin si boj une, se bo kush mo
Kush o - ai si meno se mun me rrzu bro
Pusho - zanin mos ta ngjoj ty o kuçko
Puto - femna jote rri tu mcu nudo

Ludo - me lujt me kingun ajo kerkon
Nstudio - ska ardh per me knu ka ardh se tub do
Kudo - si po shkelim rrespekti nuk mungo
Make dough - leku vjen shpejt sikur Turbo

Refren:
Nezu - çakmak
Rolex - no tik tak
Xhepat - plot cash
Bad bi**h - I like that

Verse2:
Do me bo rrep, po nuk di ti
Munohu sa t'dush, po nuk ngjit ti
Tipat sikur ti, si llogariti
Se na kena power, 50

Femnat i ke shurra, çiçi
Tmijat jan hot sikur Riri
Mos m'fol per bar kur une e rriti
Tu bo lek me grupin, rri ti

Ju doni me dal para, po nuk dilni dot
Thoni keni pare, po ju jeni broke
Po thu se je i fort, mos m'bo mu kot
Femna bythen e modhe, I'm like "Oh Lord"

War dem a want, a war dem a get
War boj me ty, e war boj me krejt
Qaty me dhon jet per qato si mi prek
Se i kam familje e jo grup me bo rrep

Refren:
Nezu - çakmak
Rolex - no tik tak
Xhepat - plot cash
Bad bi**h - I like that
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)