Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina - Kape

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ruje ti frajerin se cdo nat po m'thirr privat uh
Amo s'ja lo fajin ati se ty t'ka pas fat uh
Kape ti maje
Se xhepin ja thajm bre 2x

Ruje ti frajerin se topin ja hup na uh
Une e maj kuroren a po doni me lujt shah
Kape ti maje
Se xhepin ja thajm bre 2x

Kape, kape, sille, ktheje permas
Kape sille, ktheje permas uh
A pe pim edhe njo
A pe pim edhe njo
Po ma then kur po t'shoh
Po ma then kur po t'shoh

Kur vi une vrena, kallxom pse u nxeva
Shuj be se e derdha, goten e derdha
Jo, jo, ti ma lyp nuk ta dho
Se jo, jo, ti ma lyp nuk ta dho

Bomba, une jam bomba
Jeni njejt, une si asnjona
Ti e don, amo un ja cova
E dini kush o nona

Kape, kape, sille, ktheje permas
Kape sille, ktheje permas uh
A pe pim edhe njo
A pe pim edhe njo
Po ma then kur po t'shoh
Po ma then kur po t'shoh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)