Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joni - Papa

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
1x
Hey pa pa pa pa pa
Se mo skena me u pa pa pa pa
Don me msha po per ça ça ça ça
As nuk jem qysh jena kon na na na

Ndjenja per ty ma nuk kom
Kejt qa ke pas i ke fshi
As mu kthy mo nuk t'thom
Rri vet n'kto net me shi
Kejt qa dashta e thom
Ma mire o kur nuk je ti
S'kom pse me t'thon nimom
Se ma mir ec kur nuk je ti
Pa mu mo s'munesh me kesh
S'munesh me m'sha po me m'desht
Munesh me ik e me hesht
Ski me mujt me gjet ma t'thjesht
U djegsh ku do qe t'jesh
Sma nin mo kur del e qa vesh
Sa per mu dil desh
Besoj qe ska me ta tesh
Un jom kallxu i sinqert
E ti mu ke mshef

Refreni 2×
Hey pa pa pa pa pa pa
Se mo skena me u pa pa pa pa pa
Don me msha po per ça ça ça ça ça
As nuk jem qysh jena kon na na na

Tash tjetren jom tu e perqaf
Tu e puth n'qaf
Ti sje vet vetes ja ke prap
Probleme i ke hap
Qe mos mu bo prap
E spo du as me t'kap
As shishes mi hek tap
N'bot tjeter ki me pas vap
S'je njeri qe me ty bon sevap
Ke dasht me lujt po me dashni nuk luhet
1 dashni e sinqert ruhet
Te ti e pash qe duhet gjuhet
Malli me ty 1 kalim vite shquhet
Fjala mir ma per ty nuk thuhet
Tradhtia paguhet
Pagesa qe vuhet
Zemra me t'fol po druhet
S'mujta pa fol
Se po m'djeg e po m'kruhet
T'kisha than q*u n'kejt gjuhet

Refreni 4×
Hey pa pa pa pa pa pa
Se mo skena me u pa pa pa pa pa
Don me msha po per ça ça ça ça ça
As nuk jem qysh jena kon na na na na
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)