Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Faj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Faj, faj
Ka kjo zemra ime
Qe per ty po vuan ala
Vaj, vaj
vaj ka zemra ime
Vec edhe njihere me t'pa

Hala n'zemer une ty te mbaj
Dhe ce s'jemi pa per shum vite
Me ty tash esht i lumtur ai
Pse mu jeten ti ma prishe

Un hala s'e di pse m'ke genje
Pse m'rren se si
Pse m'thojshe se te dua
Tashi vetem ende rri
Per ty po pi
Prej qe je larguar

Faj, faj
Ka kjo zemra ime
Qe per ty po vuan ala
Vaj, vaj
vaj ka zemra ime
Vec edhe njihere me t'pa
2x

Po luftoj me veten per cdo dit
Me t'harru po du, me t'harru s'po muna
Shokt e mi cdo dit mu m'jan tu pyt
Pse nuk je me to, me t'tregu s'po muna

Un hala s'e di pse m'ke genje
Pse m'rren se si
Pse m'thojshe se te dua
Tashi vetem ende rri
Per ty po pi
Prej qe je larguar

Faj, faj
Ka kjo zemra ime
Qe per ty po vuan ala
Vaj, vaj
vaj ka zemra ime
Vec edhe njihere me t'pa
4x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)